13 135 ₴
Поліпшені з'єднання роблять намет Ranger EXP 2-mann Bivvy дуже легкою і швидкою в установці. Навіс чудово захищає вхід в намет від дощу і істотно збільшує простір для зберігання. Вхідна зона може моделюватися за бажанням: двері з опціонального прозорого матеріалу і вікна, обладнані москітними сітками, можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним. При цьому саме завдяки москитным сіток намет добре вентилюється і освітлюється. При необхідності можна затемнити двері і вікна, трохи прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Надійно закріпити намет дозволяють сімнадцять кріплень. «Однополюсна система» на багато продовжує термін служби конструкції, так як кінці стрижневий підставки намети за рахунок гумових вставок захищені від тертя з гумовим кабелем. По всіх швах намет герметизована від вологи спеціальною стрічкою. Захист від проникнення води продумана грунтовно: покриття намети – гідростатична водонепроникна тканина.
Розміри намету дозволяють комфортно розміститися двом дорослим людям, вільно стають 2 коропові розкладачки!!!
Характеристики:
— каркас: алюміній;
— тканина: Нейлон 210D PU;
— колір: оливково-зелений;
— розмір в розкладеному вигляді: 145х300х270 см (ВхГхШ);
— розмір в складеному вигляді: 100х22х25 см (ДхГхШ);
— розмір водяній колони: 8000мм;
— вага: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Кількість входів | 1 |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікна вентиляції | 3 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Вага | |
| Вага | 13 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 270 см |
| Довжина | 300 см |
| Висота | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливково-зелений |
| Матеріал тенту | Нейлон PU 210D |
| Призначення | Для риболовлі |