3 788 ₴
Коропове крісло Ranger Combat SL-108 в Україні оцінять шанувальники риболовлі з комфортом. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь-якій нерівній поверхні розташовувалося рівно. Ніжки стійкі та не занурюються в ґрунт, завдяки збільшеній площі — 7 cм.
Сталева конструкція крісла потужна і водночас максимально полегшена завдяки алюмінієвим підлокітникам. Спинка регулюється під будь-яким кутом. Під час тривалої риболовлі Ви зможете насолодитися повноцінним сном. Завдяки тому, що конструкція крісла кріпиться болтами, можна легко зняти тканину для прання й без проблем кріпити обвіси для риболовлі.
Крісло Ranger Сombat SL-108 не тільки для риболовлі, а й для відпочинку на природі, на дачі та у дворі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 46.5 мм |
| Глибина стільця | 50.5 мм |
| Висота сидіння стільця | 61 мм |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Допустиме навантаження на стілець | 130 кг |