22 735 ₴
Зручний тримісний намет буде чудовим укриттям від дощу, вітру, снігу, комах і іншого в похідних умовах. Комфортний намет з двома великими вікнами на передній стінці і двома вікнами на задній стінці намети, обладнані протимоскітними сітками, плюс ще одне вікно в зоні входу. Це дозволяє добре свіжому повітрю циркулювати. На дощові дні передбачено 3 прозорих лайнера з ПВХ для вікон, розташованих в передній частині намету. Намет надійно захистить від вітру, снігу, зливових дощів завдяки зовнішньому покриттю. Всі шви герметизовані спеціальною стрічкою, що гарантує додатковий захист від проникнення вологи та посилені у найбільш напружених місцях. Тканина використана водонепроникна, гідростатична.
Кріплення (17 штук), надійно утримують намет. Система ниток дозволяє міцно закріпити конструкцію на твердій поверхні. Намет дуже швидко і просто збирається за рахунок поліпшених з'єднань. Стрижні з чотирма рамами легка і перевірена конструкція.
Зимове покриття додатково захищає від вітру, холоду і вологи. Дозволяє ефективніше зберігати тепло в наметі. Розміри намету дозволяють комфортно розташуватися трьом дорослим людям, вільно стають 3 коропові розкладачки!!!
Для зручності транспортування в комплектацію входить чохол для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 17 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 5 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 18 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 175 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 330 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 126 см |
| Длина в упаковке | 22 см |
| Ширина в упаковке | 28 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |